Góra Kalwaria, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator WÓzkÓw WidŁowych - GÓra Kalwaria

Odpowiedz: warszawa@startpeople.pl

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa agencyjna

Ilość wakatów: 10

Branża: Produkcja

Opis stanowiska pracy

- załadunek i rozładunek towaru
- obsługa wózka widłowego
- prace porządkowe

Wymagania

- wykształcenie min. zawodowe

- uprawnienia na wózki widłowe

- min. 2 letnie doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

- gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym

- dokładność, sumienność

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

- zatrudnienie na pełen etat

CV prosimy wysłać na adres: warszawa@startpeople.pl/
W tytule maila należy podać nazwę stanowiska

Prosimy o dopisanie w CV:

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w zbiorze danych prowadzonym przez Start People Sp. zo.o. z siedzibą w Łodzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Start People Sp.zo.o. z siedzibą w Łodzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, potencjalnym pracodawcom w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) informuję, iż administratorem danych jest Start People Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111. Przedmiotowe dane są zbierane w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych i będą udostępniane potencjalnym pracodawcom. Ich podanie jest dobrowolne, tym niemniej niezbędne dla realizowanych procesów rekrutacyjnych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 07 Lipiec, 2011  16:06

Identyfikator: 323843

Wyświetleń: 4064