Góra Kalwaria, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik rozładunku

Góra Kalwaria

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Obecnie dla jednego z Naszych Klientów z branży przetwórstwa owocowego szukamy osób na stanowisko:

pracownik rozładunku

Zakres obowiązków:
-rozładunek, załadunek owoców
-inspekcja surowca
-praca 3-zmianowa

Oczekiwania:
-aktualna książeczka SANEPIDU
-gotowość do pracy zmianowej
-zaangażowanie

Oferta:
-stawka: 13.00zł brutto/h płatne do 10 dnia kolejnego miesiąca
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: Emilia.Petruczynik@pl.randstad.com wpisując w tytule"pracownik rozładunku".

Ogłoszenie dodane: Sroda, 16 Pazdziernik, 2013  22:52

Identyfikator: 482815

Wyświetleń: 4768